Higiena jamy ustnej

higiena zębów

GLISTER

Higiena jamy ustnej

  • Optymalna higiena jamy ustnej – od GLISTER™
    Produkty do pielęgnacji i higieny jamy ustnej dopełniają swoje działanie, chroniąc zęby przed próchnicą, a dziąsła przed chorobami. Przeznaczone dla wszystkich członków Twojej rodziny.
  • Lata badań nad utrzymaniem zębów i dziąseł w zdrowiu oraz zapobieganiu powstawaniu osadów doprowadziły do powstania skutecznych produktów do higieny ustnej, w tym świetnie sprzedającej się Pasty do zębów, specjalnie zaprojektowanych szczoteczek do zębów dla dzieci, Skoncentrowanego płynu do płukania zębów, Sprayu odświeżającego do ust i GLISTER Nitki dentystycznej.

Bielsze zęby, piękniejszy uśmiech

  • GLISTER Pasta do zębów skutecznie usuwa plamy i poleruje zęby. Usuwa nalot i przebarwienia z kawy, herbaty i tytoniu. Wybiela zęby i rozświetla uśmiech. Doskonale czyści i poleruje zęby oraz przeciwdziała gromadzeniu się bakterii, które powodują powstawanie kamienia nazębnego. Przeciwdziała próchnicy i chorobom dziąseł.

Zdrowie jamy ustnej dzieci

  • GLISTER Szczoteczki do zębów dla dzieci posiadają gruby uchwyt i miękkie, zaokrąglone włosie, które chroni delikatne dziąsła. Zapobiegają próchnicy i chorobom dziąseł u dzieci.
  • GLISTER Szczoteczka do zębów usuwa osad, poprawia komfort czyszczenia zębów. Włosie o średniej twardości chroni dziąsła. Codzienne stosowanie GLISTER Nitki dentystycznej zapobiega powstawaniu osadów między zębami i utrzymuje w zdrowiu dziąsła!
  • Spray odświeżający do ust natychmiast odświeża oddech. Skoncentrowany płyn miętowy do płukania zębów zapobiega osadzaniu się szkodliwego osadu na zębach o wiele bardziej skutecznie niż podczas samego szczotkowania.
  • Mniejszy osad i świeży oddech – dzięki produktom do higieny jamy ustnej GLISTER.

 

View:24/48/All/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Loading Loading...

All products loaded